Angielski dla dzieci już od 2 roku życia!

ANGIELSKI DLA DZIECI W WIEKU 2-10 LAT METODĄ WATTSENGLISH!

• bogaty pakiet multimedialny: książka, DVD, CD i wiele innych materiałów przeznaczonych do nauki języka angielskiego w przedszkolach i szkołach podstawowych.

• unikalne filmy na wideo, które umożliwiają kontakt każdemu dziecku z rodowitym Brytyjczykiem.

• pierwszy zestaw materiałów, który wykorzystuje twarz i jej mimikę do nauczania języka angielskiego.

• wyjątkowa metoda Wattsenglish, która uczy języka poprzez zabawy edukacyjne.

• materiały pozwalają na nieustający kontakt z rodowitym Brytyjczykiem poprzez interaktywne filmy video z opowiadaniami i piosenkami.

• nie wymaga stosowania metody translacyjnej do wprowadzania elementów językowych

• – naturalnie motywuje do reakcji i uczy mówienia niemal od pierwszej minuty zajęć.

• absolutnie motywujący dla dzieci – nie zmuszamy dzieci do nauki – one się nią bawią.

• pozwala rodzicom sprawdzić, co dziecko już potrafi i pomaga mu w ćwiczeniach w domu bez dodatkowego stresu czy wysiłku.

WattsEnglish to fantastyczne materiały i scenariusze uwielbiane przez dzieci- pełne humoru  i zabawnych skojarzeń, dzięki którym dzieciaki zapamiętują jeszcze więcej.

Płatności

-cena już od 99 zł/mc

-Koszt podręczników 100 zł na rok

-miesięczne nieoprocentowane raty

Pakiety

Świetne pakiety już od 209 zł za 2 zajęcia!
Język + drugi język

Język + matematyka

Język + instrument

Skomponuj własny pakiet zajęć

i ciesz się zniżkami!

Przejrzysta umowa,

- określona z góry liczba zajęć

(35 lub 70 w ciągu roku)

-możliwość odrabiania zajęć w innych grupach.

-Masz pewność, że odbywa się tyle zajęć,

za ile płacisz!

Direct - dla dzieci szkolnych od lat 10

Wszystkie zalety metody bezpośredniej w wydaniu dla dzieci.

Zajęcia prowadzone z naszych podręczników są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki nim szybko uczą się porozumiewać po angielsku. Wiele radości przysparza im fakt, że w krótkim czasie potrafią rozmawiać w języku angielskim nie tylko w trakcie lekcji, ale też w różnych sytuacjach poza szkołą. Dużą satysfakcję mogą odczuwać także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech.

Podręczniki z serii KIDS to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny. Słuchamy, mówimy, czytamy i piszemy. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału. Dzieci uwielbiają zajęcia z podręczników KIDS.

W szkole niestety często dzieci uczą się tylko po to by zaliczać sprawdziany i testy. U nas Twoje dziecko nauczy się języka,by móc go używać w życiu. Dobre oceny w szkole to dodatkowa gwarancja. Bez stresu,bez wkuwania,bez zadań domowych.

Zajęcia zaraz po szkole, lub w godzinach popołudniowych! Promocja Happy Hours na zajęcia do godziny 15.00 lub w piątki!

Inne języki obce dla dzieci już od 7 roku życia:

niemiecki, włoski,hiszpański, francuski

Żyjemy w czasach, w których dobra znajomość angielskiego stała się dla pokolenia młodych ludzi

rzeczą oczywistą! Zapraszamy na kursy KOLEJNYCH języków!

W przypadku dzieci proponujemy  je w formie dodatkowej, zazwyczaj zajęcia są raz w tygodniu!

Koszt już od 99zł!

Płatności

-cena już od 99 zł/mc

-Koszt podręczników 100 zł na rok

-miesięczne nieoprocentowane raty

Przejrzysta umowa,

określona z góry liczba zajęć,

możliwość odrabiania zajęć w innych grupach.

Masz pewność, że odbywa się tyle zajęć,

za ile płacisz!

Grupy od 6 osób

podział wiekowy i na poziomy

czas zajęć dopasowany do wieku dzieci

Pakiety

Świetne pakiety już od 209 zł za 2 zajęcia!
Język + drugi język

Język + matematyka

Język + instrument

Skomponuj własny pakiet zajęć

i ciesz się zniżkami!

Jak uczymy- czyli ...co ma dla nas największe znaczenie w czasie zajęć.

Praktyka

Nie uczymy języka w teorii, lecz przyzwyczajamy i oswajamy.

Zaoszczędzisz mnóstwo czasu

ucząc się tego,czego naprawdę

potrzebujesz.

Zajęcia i to, co w czasie nich robimy, ma przypominać

prawdziwe życie.

Twój sukces nie zależy od drogiego podręcznika!

Styl uczenia

Każdy z nas ma swój dominujący styl uczenia się.

Sprawdzimy, czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem,czy kinestetykiem i wykorzystamy tę wiedzę w czasie zajęć.

Będziesz się uczył w sposób,jaki jest dobry właśnie dla ciebie.

Żeby się czegoś nauczyć, trzeba to zobaczyć,usłyszeć i zrobić.

Motywacja

Być może to banał, lecz do pełni sukcesu brakuje już tylko Twoich chęci.

Jeśli potrzeba wymyślimy 101 sposobów jak nauczyć Cię rzeczy, która wydaje Ci się trudna.

Nigdy nie uwierzymy w to, że nie masz talentu do języków!

Żaden egzamin i certyfikat nie da ci takiej satysfakcji, jak poczucie, że coś potrafisz.

Efekty

Gwarantujemy, że efekty zobaczysz już po 1.zajęciach.

założymy się z Tobą o czekoladę!

Jeśli widzisz efekty, nie poddasz się po miesiącu nauki!

To najlepsza gwarancja, że ukończysz kurs!

Wasze efekty to nasza duma, od pierwszych lodów kupionych po angielsku za granicą- po  sukcesy zawodowe.

CENTRUM EDUKACJI FISCHER

ul. Najświętszej Marii Panny 2, 59-220 Legnica

Zadzwoń do nas!

Szkoła językowa:

Dom Pani Muzyki

(nauka gry na instrumentach, urodzinki....)

FINO - autorska szkoła podstawowa