top of page

Inne kursy i zajęcia w Fischer Dream

Fischer Dream to największe Centrum Edukacji w naszym mieście! Możesz łączyć naukę z rozwijaniem pasji swoich i dziecka. To coś więcej niż szkoła językowa- u nas możesz rozwijać się również muzycznie, kreatywnie i w każdym wieku! Zobacz, co jeszcze mamy w ofercie na rok szkolny 2022/23.

Image by Josh Applegate

Dzieci lubią literki/cyferki

Nauka podstaw, może być świetną zabawą już dla kilkulatków!

Czy słyszałeś o globalnym czytaniu? Już kilkuletnie maluchy mogą uczyć się czytać, czy wykonywać proste rachunki poprzez naukę skojarzeń np. wzrokowych,czy dźwiękowych.  Przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową i zobacz, jak uczymy dzieci zaprzyjaźniać się z literkami i cyferkami już od najmłodszych lat.

Zajęcia 1x45min/tyg -  już od 180zł/mc (zapytaj o rabat na 2.zajęcia)

Image by Alireza Attari

Mini Maestro-zajęcia muzyczne

śpiew, rytmika i gra na prostych instrumentach

Twój maluch lubi muzykę? Zapisz go na lekcje Mini Maestro- to najbardziej wielowymiarowe zajęcia muzyczne, w czasie których rytmika, to tylko uzupełnienie. Odkrywamy muzyczne talenty u dzieci- to świetna okazja, by sprawdzić, czy śpiew, czy może instrument i jaki skradnie serce Twojego malucha: ukulele, a może keyboard? Małe gwiazdy oswajamy również ze sceną-  nie zabraknie muzycznych występów na przeróżne okazje!

Zajęcia w kilkuosobowej grupie

 1x 45min/tyg-  już od 180zł/mc (zapytaj o rabat na 2.zajęcia)

Image by Aaron Burden

Nauka gry na instrumencie

Gitara/Ukulele/Keyboard

Na naukę gry na instrumencie, tak samo jak na naukę śpiewu nigdy nie jest za późno. Bez względu na to, czy masz lat 6 czy 60 możesz zacząć swoją prawdziwą przygodę z muzyką! Zapisz się do nas na profesjonalne lekcje z gry na gitarze, ukulele lub keyboardzie. Pokażemy Ci, że każdy może w prosty sposób nauczyć się grać na tych instrumentach- jeśli to Twoje marzenia- nie czekaj! Spełnij je z nami!

Zajęcia grupowe 1x45min/tyg- 180zł/mc (zapytaj o rabat na 2.zajęcia)

Reading a Book

Kurs  szybkiego czytania

dla dzieci od 7 roku życia, młodzieży, dorosłych

Twoje dziecko ma do przeczytania mnóstwo lektur szkolnych i brakuje mu na to wiecznie czasu? A może ty szykujesz się do ważnego egzaminu, lub projektu w pracy i masz do przeczytania dużą ilość materiału? A może po prostu chcesz czytać więcej dla przyjemności? To właśnie po to jest kurs szybkiego czytania!

Zajęcia w małej grupie 1x90min/tyg- już od 230zł/mc

bottom of page