Kursy językowe (angielski/niemiecki/włoski/francuski)

dla młodzieży: 13-18lat

Oferujemy kursy językowe dla młodzieży szkolnej. Zajęcia odbywają się w zależności

od poziomu zaawansowania i celu grupy:

1x90min/tyg, 1x120min/tyg lub 2x60min/tyg

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2

Kursy podstawowe

Kursy przygotowawcze do egzaminu 8-klasisty

Kursy przygotowawcze do Matury

Kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge Enlish (PET,FCE,CAE) lub innych

Cena: już od 170zł/mc (comiesięczne raty)

W cenie: wypożyczenie podręcznika, materiały dydaktyczne na cały rok, egzaminy próbne (2 razy w ciągu roku)

Kursy językowe (angielski/niemiecki/włoski/francuski)

dla dorosłych

Prawdopodobnie masz za sobą szkolną naukę oraz przynajmniej jeden kurs językowy. Mimo to poziom Twojego języka nadal Cię nie zadowala. Sprawdzimy dlaczego do tej pory nie mówisz biegle i pokażemy jak osiągnąć wymarzony efekt! Na naukę języka nigdy nie jest za późno! 3DMethod - To klucz do sukcesu! Grupy już od 3 osób!

Jeśli nigdy się nie uczyłeś, nic straconego-podstawy,by mówić opanujesz już w 30 godzin! Każdy wiek jest dobry,by zacząć!

Oferujemy kursy standardowe na wszystkich poziomach zaawansowania A1,A2,B1,B2,C1,C2:

1.poziom- 5 miesięcy- 35 lekcji lub 2 poziomy-10miesięcy- 70 lekcji -Już od 220zł/mc

Grupy w tygodniu, po południu,rano, oraz weekendowe

Kursy konwersacyjne bez umowy (Cafe Talk)-120zł/mc

Grupy już od 3 do maksymalnie 6 osób!

Zajęcia indywidualne: pakiety:5,10,20,30lekcji

w cenie od.60zł za 60min-

Szkolenia w firmach

Prawie 20 -letnie doświadczenie w szkoleniach językowych dla firm-prowadziliśmy kursy w takich firmach jak np. Hoeker, Eisberg, Sanha,LIS,KSM,Lidl i wiele innych.

*ofertę dla firm przesyłamy na maila.

Nasze metody

3D Method to nasza autorska metoda,którą prowadzimy zajęcia już od 2010 roku! Zanim zaczniesz się uczyć języka obcego sprawdzamy Twój styl uczenia się: czy jesteś wzrokowcem,słuchowcem,czy kinestetykiem. Dzięki tej wiedzy lektor może indywidualnie przygotowywać rodzaje ćwiczeń,które będą dla Ciebie najlepsze. W małej 3-6 osobowej grupie pracujemy bardzo aktywnie skupiając się na praktycznych warsztatowych projektach.

Zapomnisz o rozwiązywaniu zadań z klasycznych podręczników- za to zaczniesz mówić w języku angielskim i nie będziesz się tego bał!

Pokażemy Ci, że jest to łatwe- jeśli tylko podchodzisz do tego jak do kolejnej umiejętności,którą trzeba nabyć, a nie tajemnej wiedzy, którą trzeba posiąść całą, a dopiero próbować stosować w życiu:) Pokażemy,że możesz mówić całymi zdaniami już od 1.zajęć

Praktyka

Nie uczymy języka w teorii, lecz przyzwyczajamy i oswajamy.

Zaoszczędzisz mnóstwo czasu

ucząc się tego,czego naprawdę

potrzebujesz.

Zajęcia i to, co w czasie nich robimy, ma przypominać

prawdziwe życie.

Twój sukces nie zależy od drogiego podręcznika!

Styl uczenia

Każdy z nas ma swój dominujący styl uczenia się.

Sprawdzimy, czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem,czy kinestetykiem i wykorzystamy tę wiedzę w czasie zajęć.

Będziesz się uczył w sposób,jaki jest dobry właśnie dla ciebie.

Żeby się czegoś nauczyć, trzeba to zobaczyć,usłyszeć i zrobić.

Motywacja

Być może to banał, lecz do pełni sukcesu brakuje już tylko Twoich chęci.

Jeśli potrzeba wymyślimy 101 sposobów jak nauczyć Cię rzeczy, która wydaje Ci się trudna.

Nigdy nie uwierzymy w to, że nie masz talentu do języków!

Żaden egzamin i certyfikat nie da ci takiej satysfakcji, jak poczucie, że coś potrafisz.

Efekty

Gwarantujemy, że efekty zobaczysz już po 1.zajęciach.

założymy się z Tobą o czekoladę!

Jeśli widzisz efekty, nie poddasz się po miesiącu nauki!

To najlepsza gwarancja, że ukończysz kurs!

Wasze efekty to nasza duma, od pierwszych lodów kupionych po angielsku za granicą- po  sukcesy zawodowe.