Kursy czytania

już od 3.roku życia

Zabawa literkami, to wspaniały początek,

do tego by zacząć sładać sylaby i czytać

pierwsze książeczki. 

Kurs -Nauka czytania "Dzieci lubią literki"

Jeśli zauważyłeś,że Twoje dziecko interesuje się literkami i książeczkami dużo wcześniej,niż czeka go nauka czytania w szkole- nie zwlekaj! Najnowsze metody i techniki pozwalają w sposób pełen zabaw i oswajania z literkami, wprowadzać naukę czytania już dla 3-4latków!

Jeśli Twoje dziecko jest starsze- ma 6-7 lat i właśnie rozpoczęło czytanie w szkole, te zajęcia to będzie również doskonałe wsparcie w nauce czytania i na pewno przyspieszy efekty.

Grupy są dzielone wiekowo oraz ze względu na etap na jakim się znajdują- 1.poziom to poznanie literek alfabetu w formie zabaw, 2.poziom to składanie sylab, a 3.czytanie całych zdań.

Program zajęć jest pełen zabaw, technik multisensorycznych, opiera się na czytaniu globalnym,jak również metodzie sylabowej.

Zajęcia odbywają się przez cały rok szkolny, w kameralnych 4-8 osobowych grupkach-

1x 45min. tygodniowo- 35 lekcji w ciągu roku

koszt 140zł/mc + 100zł jednorazowe wpisowe na materiały

1/16

Kurs Szybkiego Czytania+Trening Pamięci

dla dzieci od 10 roku życia;

młodzieży;

dorosłych

kameralne- 3-6 osobowe grupki

Po tym kursie możesz czytać nawet 10 razy szybciej, oszczędzisz mnóstwo czasu,gdy poznasz sprawdzone techniki zapamiętywania- szybciej przeczytasz lekturę, czy odrobisz lekcje lub skutecznie przygotujesz się do ważnego egzaminu!

Kurs liczy 24 lekcje (ok 3 m-ce)- koszt 800zł za całość lub w ratach

W cenie wszystkie materiały oraz certyfikat na zakończenie z dokładnie zbadanymi efektami porównując umiejętność czytania przed i po kursie!

© 2023 by Fischer
Proudly created with Wix.com